PRACOWNIK GASTRONOMII

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
28,10 - 30,50 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer: StPr/24/2181

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 28,1 do 30,5 PLN
- stawka godzinowa, - posiłki pracownicze.Zakres obowiązków:
- przygotowywanie dań według określonych receptur,
- utrzymanie porządku w kuchni i sali konsumpcyjnej,
- przyjmowanie zamówień od klientów,
- obsługa kasy fiskalnej,
- przyjmowanie dostaw towarów.
Do uzgodnienia z pracodawcą forma zawarcia umowa zlecenie lub umowa o pracę oraz praca na pełny lub niepełny etat.
Istnieje możliwość dłuższej współpracy, szkolenia przygotowującego do pracy, a w przypadku osób pełnoletnich uczących się - możliwość pogodzenia pracy z nauką.
Praca wg grafiku w zakresie godz. 10.00 - 22.00.

Miejsce pracy: Janowska 111, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Pracodawca: GASTRONOMIA ROBERT STARĘGA
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • mile widziane doświadczenie w gastronomii, dsypozycyjności do pracy w tygodniu i w weekendy, możliwość przyuczenia do pracy.

Inne wymagania:
mile widziane doświadczenie w gastronomii, dsypozycyjności do pracy w tygodniu i w weekendy, możliwość przyuczenia do pracy.

Osoba do kontaktu:
Robert Staręga

Nr telefonu:
502174821

[email protected]

przekazanie CV na e-maila lub dostarczenie go do lokalu, miejsca pracy: Bar PitStop Siedlce, ul. Janowska 111 (Stacja Paliw HUZAR).

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Źródło: CBOP

Dodano: 15.10.2024, 03:40
ID ogłoszenia: 27628