PRACOWNIK GOSPODARCZY

Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 440 zł

Opis

Numer:
StPr/24/0493

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 440 PLN
dodatek za wysługę lat pracy

Zakres obowiązków:
- wykonywanie drobnych prac naprawczo - remontowych
- dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia
- prace porządkowe - praca w terenie m.in.: sprzątanie śmieci, grabienie liści, odnśnieżanie powierzchni chodników i prakingów, koszenie traw,
- inne prace gospodarcze wynikające z bieżących potrzeb.

Miejsce pracy:
KARSIBORSKA 33a, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Pracodawca:
"KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: podstawowe
  • Praca w godzinach 7:00 -15:00, 8.00-16.00 Oferujemy : atrakcyjne wynagrodzenie (premia, dodatek stażowy, 13-pensje, nagroda jubileuszowa, wszystkie świadczenia pracownicze z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych tzn. "wczasy pod gruszą", paczki dla dzieci do 13 lat, świadczenia z okazji świat), stabilne warunki zatrudnienia, dodatkowe kursy i szkolenia, możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach, uprawnienia do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską - Bilet Wolnej Jazdy.

Inne wymagania:
Praca w godzinach 7:00 -15:00, 8.00-16.00 Oferujemy : atrakcyjne wynagrodzenie (premia, dodatek stażowy, 13-pensje, nagroda jubileuszowa, wszystkie świadczenia pracownicze z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych tzn. "wczasy pod gruszą", paczki dla dzieci do 13 lat, świadczenia z okazji świat), stabilne warunki zatrudnienia, dodatkowe kursy i szkolenia, możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach, uprawnienia do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską - Bilet Wolnej Jazdy.

Osoba do kontaktu:
Agnieszka Stańczyk

[email protected]

Preferowane formy kontaktu: e-mail
Dodano: 17.10.2024, 12:50
ID ogłoszenia: 42958