PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Znajomość języka
angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany, koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 59,52 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer:
StPr/24/3330

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 59,52 PLN
brutto/h

Zakres obowiązków:
wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych dotyczących pracy, obsługiwanie korespondencji firmowej lub urzędowej, planowanie lub organizacja spotkań biznesowych itp, przyjmowanie i obsługa interesantów, udzielanie informacji interesantom ( w tym telefonicznie, e-mailowo)przygotowywanie sprawozdań, raportów, prezentacji; sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmową i urzędową, obsługiwanie urządzeń biurowych ( szeroko pojmowanych), przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów, porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej i urzędowej; uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych organizowanych w firmie/urzędzie/korporacji oraz zewnętrznych m.in. z zakresu: metod tworzenia oficjalnej korespondencji, zasad etykiety i protokołu dyplomatycznego, techniki rozmów telefonicznych itp;
Język koreański jest niezbędny w celu porozumienia się z przeożonymi, którzy są z Korei jak i naszymi kontrehentami. Język angielski jest niezbędny do porozumiewania sie z resztą osób zatrudnionych w firmie- język służbowy.

Miejsce pracy:
Wysogotowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany, koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • Prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zespole, Obsługa komputera
  • doświadczenie zawodowe: logistyka, transport międzynarodowy

Inne wymagania:
doświadczenie zawodowe: logistyka, transport międzynarodowy

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Katarzyna Włodarczyk

Nr telefonu:
618345717

[email protected]

Wymagane dokumenty:
cv
Dodano: 17.10.2024, 09:27
ID ogłoszenia: 40726