PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 500 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1677

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 500 PLN
Pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku, system premii motywacyjnych i świątecznych, benefity pracownicze, imprezy integracyjne.

Zakres obowiązków:
obsługę linii lakierniczej i metalizatorów,
Realizowanie planu produkcyjnego zgodnie z wytycznymi czasowymi, ilościowymi i
jakościowymi, przezbrajanie zawieszek, pakowanie detali jakościowo zgodnych i przygotowanie do złomowania detali wadliwych, wykonywanie czynności okołoprodukcyjnych procesowych pod nadzorem, zapewnienie niezbędnej ilości surowców i materiałów wynikających ze zlecenia produkcyjnego do produkcji, utrzymanie należytego porządku na stanowisku pracy.
Praca w systemie IV-brygadowym

Miejsce pracy:
Wojska Polskiego 6, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Pracodawca:
TEXEN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie IV-brygadowym, wykształcenie techniczne lub zawodowe, wymagane doświadczenie, umiejętność pracy w zespole, proaktywność i zaangażowanie w obowiązki, umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows.

Inne wymagania:
Dyspozycyjność do pracy w systemie IV-brygadowym, wykształcenie techniczne lub zawodowe, wymagane doświadczenie, umiejętność pracy w zespole, proaktywność i zaangażowanie w obowiązki, umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows.

Osoba do kontaktu:
Maria Rajpold

Nr telefonu:
177739537

[email protected]

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected] lub kontakt osobisty lub kontakt telefoniczny pod numerem 17 773 95 37

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: pn.-pt.
Dodano: 16.10.2024, 18:20
ID ogłoszenia: 33499