PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 7 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1756

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 7 000 PLN
Premie/dodatki: premia za projekt w przypadku zakończenia projektu z wynikiem lepszym niż preliminowany, wysokość zależy od wygenerowanej oszczędności; "premia za rekomendacje pracownika" do wysokości 13 000 zł; "premia na koniec roku" uzależniona od zysku całej firmy

Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi, ich podwieszaniem, montażem urządzeń dylatacyjnych oraz łożysk, obsługa sprzętu budowlanego w tym elektronarzędzi i sprzętu hydraulicznego, organizacja pracy w zakresie prowadzonych robót, terminowa realizacja zleconych zadań,
*system pracy 1-zmianowy 07:00-15:00; wstępnie umowa na okres próbny

Miejsce pracy:
43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Pracodawca:
"BBR POLSKA, SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie zawodowe o kierunku budowlanym; prawo jazdy kat. B (aktywny kierowca); doświadczenie w pracy na budowie (preferowane przy obiektach mostowych) oraz obsłudze sprzętu budowlanego; samodzielność w realizacji powierzonych zadań; pracowitość i umiejętność pracy w małych zespołach monterskich.

Inne wymagania:
Wykształcenie zawodowe o kierunku budowlanym; prawo jazdy kat. B (aktywny kierowca); doświadczenie w pracy na budowie (preferowane przy obiektach mostowych) oraz obsłudze sprzętu budowlanego; samodzielność w realizacji powierzonych zadań; pracowitość i umiejętność pracy w małych zespołach monterskich.

Osoba do kontaktu:
Agnieszka Musiał-Terlecka

Nr telefonu:
602 744 310

CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: miejsce i godz. spotkania na rozmowę kwalifikacyjną po uzgodnieniu telefonicznym z kierownikiem budowy, Godziny : 8:00-14:00
Dodano: 16.10.2024, 21:10
ID ogłoszenia: 36881