PRACOWNIK PRODUKCJI

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Znajomość języka
angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0821

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
System pracy trzyzmianowy 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00

Zakres obowiązków:
Czynności polegające na obsłudze procesu produkcji.

Miejsce pracy:
Kłaj, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: podstawowe
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • Praca w trybie nocnym 22.00-06.00; tryb trzyzmianowy, zdolności manualne, wymagana znajomość języka angielskiego wynika stąd, iż współpracujemy z obywatelami różnej narodowości m.in. Filipin. Koordynatorem we wskazanym miejscu wykonywania pracy jest również obywatel Filipin. Wszytskie informacje, polecenia odnośnie pracy, zadań do wykonania, zamówieńodpowiedzialny jest koordynator, który posługuje się językiem filipińskim i angielskim. Język angielski ułatwi konumikację między pracownikami.

Inne wymagania:
Praca w trybie nocnym 22.00-06.00; tryb trzyzmianowy, zdolności manualne, wymagana znajomość języka angielskiego wynika stąd, iż współpracujemy z obywatelami różnej narodowości m.in. Filipin. Koordynatorem we wskazanym miejscu wykonywania pracy jest również obywatel Filipin. Wszytskie informacje, polecenia odnośnie pracy, zadań do wykonania, zamówieńodpowiedzialny jest koordynator, który posługuje się językiem filipińskim i angielskim. Język angielski ułatwi konumikację między pracownikami.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Joanna Dzierwa

Nr telefonu:
122897040

[email protected]

Wymagane dokumenty:
skierowanie
Dodano: 16.10.2024, 16:27
ID ogłoszenia: 30833