PRACOWNIK RESTAURACJI OPŁACANY STAWKĄ GODZINOWĄ

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer: StPr/24/0644

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
System czasu pracy: równoważny system czasu pracy Godzina zakończenia pracy: 00:00 Praca na okres próbny: Okres próbny do 3 miesięcy [Wymiar czasu pracy] : możliwość pracy w różnym wymiarze czasu pracy

Zakres obowiązków:
Obszar produkcji: praca przy grillu, frytownicach, tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów) i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;
Obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy związana z odpowiedzialnością za mienie powierzone na tym stanowisku z obowiązkiem zwrotu albo wyliczenia się, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;
prace magazynowe, prace przygotowawcze przed otwarciem i po
sala restauracyjna: prace porządkowe.

Miejsce pracy:
Lubliniecka 1B, 42-700 Lisowice, powiat: lubliniecki, woj: śląskie

Pracodawca:
MFP Anita Bujanowska

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała, praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: podstawowe
  • KSIĄŻECZKA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA

Osoba do kontaktu:
Andrzej Lubań

Nr telefonu:
506-214-689

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
Dodano: 16.10.2024, 20:37
ID ogłoszenia: 36191