PRACOWNIK SERWISOWY

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 28,10 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer: StPr/24/5429

Zakres obowiązków:
Utrzymanie czystości na obszarze zakładu produkcyjnego, w tym:
• Sprzątanie linii produkcyjnych
• Mycie okien
• inne czynności zlecone przez przełożonego
•Zbieranie odpadów i segregacja zgodnie z wytycznymi

Miejsce pracy: Aleja Jana Pawła II 196, 31-982 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
Pracodawca: ISS FACILITY SERVICES SP. Z O.O.

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • zawód: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani
  • Doświadczenie mile widziane ale nie jest wymagane - zapewniamy pakiet szkoleń oraz opiekuna w pierwszych dniach pracy. Praca pon-ndz na 2 zmiany 5.30-13.30, 13.30-21.30, - Grafik ustalany z wyprzedzeniem, możliwość dorobienia dodatkowych godzin w dni wolne oraz przy doczyszczaniu w czasie przestoju fabryki (większość świąt i długich weekendów fabryka nie pracuje).

Inne wymagania:
Doświadczenie mile widziane ale nie jest wymagane - zapewniamy pakiet szkoleń oraz opiekuna w pierwszych dniach pracy. Praca pon-ndz na 2 zmiany 5.30-13.30, 13.30-21.30, - Grafik ustalany z wyprzedzeniem, możliwość dorobienia dodatkowych godzin w dni wolne oraz przy doczyszczaniu w czasie przestoju fabryki (większość świąt i długich weekendów fabryka nie pracuje).

Osoba do kontaktu:
Gabriela Gołąb

Nr telefonu:
662 572 008

Preferowane formy kontaktu: telefon

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 28,1 PLN
Umowa zlecenie: rok, mile widziane osoby z niepełnosprawnością.

Źródło: CBOP

Dodano: 13.10.2024, 00:10
ID ogłoszenia: 25548