PRACOWNIK SOCJALNY

Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 800 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0270

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 800 PLNZakres obowiązków:
Praca socjalna w środowisku, przeprowadzanie rodzinnych wywiadów środowiskowych poza siedzibą jednostki, organizacja śodowiskowych form pomocy osobom i rodzinom, kwalifkowanie do świadczeń, realizacja zadań zmierzających do usamodzielnienia

Miejsce pracy: Klasztorna 3, 67-400 Wschowa, powiat: wschowski, woj: lubuskie
Pracodawca: Ośrodek Pomocy Społecznej we Wschowie
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne, kierunek: socjologia, wyższe (w tym licencjat), humanistyczne, kierunek: nauka o rodzinie, wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, wyższe (w tym licencjat), humanistyczne, kierunek: praca socjalna
  • prawo jazdy kat.B
  • Wymagania dotyczące kwalifikacji zawodowych: posiada dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych, lub ukończyła studia wyższe na kierunku praca socjalna, lub ukończyła studia podyplomowe z zakresu metodologii pracy socjalnej w uczelni realizującej studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej, po uprzednim skończeniu studiów na jednym z kierunków: do dnia 31 grudnia 2013r. ukończyła studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków pedagogika, pedagogika specjalna, politolgia, polityka społeczna, psychologia, socjoloia, nauki o rodzinie

Inne wymagania:
Wymagania dotyczące kwalifikacji zawodowych: posiada dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych, lub ukończyła studia wyższe na kierunku praca socjalna, lub ukończyła studia podyplomowe z zakresu metodologii pracy socjalnej w uczelni realizującej studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej, po uprzednim skończeniu studiów na jednym z kierunków: do dnia 31 grudnia 2013r. ukończyła studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków pedagogika, pedagogika specjalna, politolgia, polityka społeczna, psychologia, socjoloia, nauki o rodzinie

Osoba do kontaktu:
Katarzyna Walter

Nr telefonu:
655402525

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 7-15
Dodano: 16.10.2024, 15:20
ID ogłoszenia: 29721