StPr/24/1975
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie:
od 5 190 do 6 228 PLN
Zakres obowiązków:
1. Przeprowadzanie wywiadów środowiskowych dla celów Centrum Usług Społecznych w Koszalinie i na wniosek uprawnionych instytucji.
2. Rozpoznanie i diagnoza potrzeb mieszkańców miasta Koszalina.
3. Dokonywanie analizy i oceny zjawisk, które powodują zapotrzebowanie na świadczenia pomocy społecznej oraz kwalifikowanie do uzyskania tych świadczeń.
4. Udzielanie pomocy zgodnie z zasadami etyki zawodowej.
5. Świadczenie pomocy w formie pracy socjalnej.
6. Realizacja programów/ projektów pomocowych
na rzecz mieszkańców miasta Koszalina.
Miejsce pracy:
Monte Cassino 2, 75-412 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie
Pracodawca:
CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W KOSZALINIE
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Wymagania konieczne:
- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- szczegółowe informacje dotyczące wymagań znajdują się na stronie www.cus.koszalin.ibip.pl, I Wymagania niezbędne: 1. Pracownikiem socjalnym może być osoba, która spełnia co najmniej jeden z niżej wymienionych warunków zgodnie z art. 116 ust. 1 ustawy z 12.03.2004 r.o pomocy społecznej( Dz. U. z 2021 r. poz. 2268): 1) posiada dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych; 2) ukończyła studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej; 3) do dnia 31 grudnia 2013 r. ukończyła studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: a) pedagogika, b) pedagogika specjalna, c) politologia, d) polityka społeczna, e) psychologia, f) socjologia, g) nauki o rodzinie; 4) ukończyła studia podyplomowe z zakresu metodyki i metodologii pracy socjalnej w uczelni realizującej studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej po uprzednim ukończeniu studiów na jednym z kierunków, o których mowa w pkt 3. 2. Obywatelstwo polskie. 3. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. 4. Spełnienie obowiązków, o których mowa w art. 21 ust 2-8 ustawy o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich. II. Umiejętności / uprawnienia: 1. Biegła obsługa komputera i programów biurowych. 2. Znajomość zagadnień samorządu terytorialnego. 3. Znajomość przepisów KPA, ustawy o pomocy społecznej oraz zadań realizowanych przez Centrum, w tym regulaminu organizacyjnego i statutu. III Preferowane cechy osobowościowe: 1. Sumienność, dokładność. 2. Umiejętność kontaktów z klientem. 3. Organizacja i umiejętność samodzielnej pracy. 4. Kierowanie się zasadami etyki zawodowej. 5. Kreatywność. 6. Wysoki poziom umiejętności społecznych, w szczególności: 1) komunikacji, 2) asertywnego zachowania, 3) nastawienie na współpracę.
Inne wymagania:
szczegółowe informacje dotyczące wymagań znajdują się na stronie www.cus.koszalin.ibip.pl, I Wymagania niezbędne: 1. Pracownikiem socjalnym może być osoba, która spełnia co najmniej jeden z niżej wymienionych warunków zgodnie z art. 116 ust. 1 ustawy z 12.03.2004 r.o pomocy społecznej( Dz. U. z 2021 r. poz. 2268): 1) posiada dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych; 2) ukończyła studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej; 3) do dnia 31 grudnia 2013 r. ukończyła studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: a) pedagogika, b) pedagogika specjalna, c) politologia, d) polityka społeczna, e) psychologia, f) socjologia, g) nauki o rodzinie; 4) ukończyła studia podyplomowe z zakresu metodyki i metodologii pracy socjalnej w uczelni realizującej studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej po uprzednim ukończeniu studiów na jednym z kierunków, o których mowa w pkt 3. 2. Obywatelstwo polskie. 3. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. 4. Spełnienie obowiązków, o których mowa w art. 21 ust 2-8 ustawy o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich. II. Umiejętności / uprawnienia: 1. Biegła obsługa komputera i programów biurowych. 2. Znajomość zagadnień samorządu terytorialnego. 3. Znajomość przepisów KPA, ustawy o pomocy społecznej oraz zadań realizowanych przez Centrum, w tym regulaminu organizacyjnego i statutu. III Preferowane cechy osobowościowe: 1. Sumienność, dokładność. 2. Umiejętność kontaktów z klientem. 3. Organizacja i umiejętność samodzielnej pracy. 4. Kierowanie się zasadami etyki zawodowej. 5. Kreatywność. 6. Wysoki poziom umiejętności społecznych, w szczególności: 1) komunikacji, 2) asertywnego zachowania, 3) nastawienie na współpracę.
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Nr telefonu:
94 3160323
Wymagane dokumenty:
dodatkowe informacje: praca w godz. 7:00 -15:00, Pracodawca oferuje: 1. Dodatek motywacyjny. 2. Ruchomy rozkład czasu pracy.3. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin. 4. Dodatek stażowy. 5. Dodatek emerytalny. 6. Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastkę). 7. Nagrody jubileuszowe. 8. Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego. 9. Możliwość korzystania z pakietu świadczeń socjalnych, w tym dofinansowania wypoczynku z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. 10 .Ekwiwalent za używanie własnej odzieży i obuwia roboczego. 11. Finansowanie biletów komunikacji miejskiej. 12. Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego. 13. Możliwość korzystania z funduszu Kasy Zapomogowo - Pożyczkowej. 14. Wypłacany co miesiąc dodatek do wynagrodzenia w wysokości 400 zł. 15. Dodatkowy urlop wypoczynkowy w wymiarze 10 dni roboczych raz na dwa lata po przepracowaniu nieprzerwanie i faktycznie co najmniej 3 lat. 16. Centrum obowiązują procedury zgłaszania naruszeń na postawie ustawy o ochronie sygnalistów art. 24 ust. 6. Szczegółowe informacje o naborze znajdują się na stronie www.cus.koszalin.ibip.pl
Sposób przekazania dokumentów:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon