PRACOWNIK TRANSPORTOWY- WYDAWCA MAGAZYNOWY R20/2419-1289/24

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 400 PLN

Opis

Numer: StPr/24/2417

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 400 PLN
+ premia i pakiet socjalnyZakres obowiązków:
Prace magazynowe, obsługa wózka widłowego.

Miejsce pracy: DUNINOWSKA 7, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Pracodawca: OPAKOFARB ZAKŁAD PRODUKCJI OPAKOWAŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • zawód: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, doświadczenie min. 6 miesięcy na stanowisku operatora wózka, uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT, po okresie próbnym możliwość przedłużenia, pracodawca zapewnia szeroki zakres szkoleń

Inne wymagania:
wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, doświadczenie min. 6 miesięcy na stanowisku operatora wózka, uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT, po okresie próbnym możliwość przedłużenia, pracodawca zapewnia szeroki zakres szkoleń

Nr telefonu:
54 412-89-00

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: dni robocze (CV, świadectwa szkolne i pracy), Godziny : 08:00-12:00

Źródło: CBOP

Dodano: 15.10.2024, 17:27
ID ogłoszenia: 28907