To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Bydgoszcz
PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (SPRZĄTACZKA)
(NR 2500)

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (SPRZĄTACZKA) (NR 2500)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Tryb pracy
Stacjonarna
Znajomość języka
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Numer: StPr/24/2500

Zakres obowiązków:
Utrzymanie czystości na terenie obiektu hotelowo - gastronomicznego: sprzątanie pokoi hotelowych, sprzątanie pomieszczeń ogólnodostępnych.

Praca tylko w soboty i niedziele, w wymiarze 48-72 godziny w miesiącu. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8/9-15.

Miejsce pracy: Gdańska 67, 85-005 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Pracodawca: Art - Muza sp. z o.o.

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • aktualna książeczka sanepidowska, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność
  • Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany

Inne wymagania:
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany

Nr telefonu:
52 321 31 70

[email protected]

kontakt tel. 52 321 31 70 e-mail: [email protected] kontakt osobisty: ul. Gdańska 67 85-005 Bydgoszc

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 28,1 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 11.10.2024, 04:10
ID ogłoszenia: 21554