PROJECT MANAGER DS. REALIZACJI HOUSEBOAT

Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Znajomość języka
angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 10 000 zł

Opis

Numer:
StPr/24/0437

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 10 000 PLN

Zakres obowiązków:
techniczna analiza dokumentacji projektowej oraz jej nadzorowanie w procesie budowy, zbudowanie zespołu ds. realizacji projektów houseboat, określenie zadań i ścisła współpraca z produkcją w zakresie sposobu wykonywania pracy, przygotowanie zapotrzebowania na materiały, współpraca z podwykonawcami w obszarze projektu, koordynacja procesów produkcyjnych i sprzedażowych

Miejsce pracy:
Portowa 16, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Pracodawca:
OPEN SEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • AutoCad , biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych, prawo jazdy kat B
  • [Umiejętność 2] : wykształcenie wyższe techniczne, kierunki: mechanika i budowa maszyn, inżynieria jakości, pokrewne [Umiejętność 1] : znajomość języka angielskiego

Inne wymagania:
[Umiejętność 2] : wykształcenie wyższe techniczne, kierunki: mechanika i budowa maszyn, inżynieria jakości, pokrewne [Umiejętność 1] : znajomość języka angielskiego

Nr telefonu:
665155508

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Dodano: 17.10.2024, 12:50
ID ogłoszenia: 43017