PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. INWESTYCJI BUDOWLANYCH

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
8 000 - 8 000 PLN

Opis

Numer:
StPr/24/2394

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 8 000 do 8 000 PLN

Zakres obowiązków:
Aktywne pozyskiwanie klientów: Identyfikacja potencjalnych klientów w branży budowlanej na terenie województw: warmińsko-mazurskiego, pomorskiego i mazowieckiego, Zbieranie informacji o nowych projektach, przetargach oraz możliwościach inwestycyjnych, Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z inwestorami, deweloperami oraz osobami decyzyjnymi po stronie inwestora, Obsługa głównego numeru firmowego, Współpraca z zespołami inżynierów i projektantów w celu dostosowania oferty do specyficznych wymagań technicznych inwestycji, Konsultowanie rozwiązań technicznych z klientami oraz oferowanie optymalnych rozwiązań budowlanych, Przeprowadzanie spotkań sprzedażowych w siedzibie firmy lub w siedzibie klienta. Prowadzenie procesu ofertowania oraz zawieranie kontraktów,Osiąganie założonych celów sprzedażowych, Negocjowanie warunków handlowych, Współpraca z działem ofertowym, Regularne raportowanie wyników.

Miejsce pracy:
14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Pracodawca:
KB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej lub materiałów budowlanych, instalacyjnych (warunek konieczny), umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych oraz prowadzenia negocjacji, znajomość procesów budowlanych, w tym cyklu życia projektu od planowania, przez realizację, po zakończenie inwestycji, dobra znajomość materiałów budowlanych, technologii oraz rozwiązań stosowanych w budownictwie, znajomość przepisów prawa budowlanego, norm technicznych oraz standardów branżowych, samodzielność oraz dobra organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami, doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych oraz sprzedaży, znajomość pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B. Co oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji, wynagrodzenie zależne od kompetencji i doświadczenia, od 8000 tys. zł brutto + prowizje od sprzedaży, przejrzysty system prowizyjny, szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz warsztaty, samochód służbowy (również do użytku prywatnego), pakiet: telefon + komputer.

Inne wymagania:
Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej lub materiałów budowlanych, instalacyjnych (warunek konieczny), umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych oraz prowadzenia negocjacji, znajomość procesów budowlanych, w tym cyklu życia projektu od planowania, przez realizację, po zakończenie inwestycji, dobra znajomość materiałów budowlanych, technologii oraz rozwiązań stosowanych w budownictwie, znajomość przepisów prawa budowlanego, norm technicznych oraz standardów branżowych, samodzielność oraz dobra organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami, doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych oraz sprzedaży, znajomość pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B. Co oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji, wynagrodzenie zależne od kompetencji i doświadczenia, od 8000 tys. zł brutto + prowizje od sprzedaży, przejrzysty system prowizyjny, szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz warsztaty, samochód służbowy (również do użytku prywatnego), pakiet: telefon + komputer.

Osoba do kontaktu:
Bartosz Kraweć

Nr telefonu:
530-986-344

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Dodano: 17.10.2024, 08:22
ID ogłoszenia: 39666