PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - NA WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 8 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/3833

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 8 000 PLN
(WYNAGRODZENIE WYŁĄCZNIE PROWIZYJNE, BEZ PODSTAWY)Zakres obowiązków:
Poszukiwanie klientów i doradztwo w zakresie OZE (pompy ciepła, fotowoltaika, ocieplenia)./
Oferujemy elastyczne godziny pracy, wsparcie we wdrożeniu i rozwoju oraz wysokie wynagrodzenie prowizyjne.
Około 160 godzin pracy miesięcznie.
Pracodawca nie zapewnia narzędzi pracy - samochodu, telefonu, komputera itp.
Oferta dostępna w sali G.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 609 556 290, e-mail: [email protected]

Miejsce pracy: Teren woj. dolnośląskiego, 50-001 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Pracodawca: GOPOWER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • zawód: Przedstawiciel handlowy
  • Prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie: ponadpodstawowe, doświadczenie zawodowe mile widziane, prawo jazdy kat. B, umiejętność nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista, łatwość uczenia się

Inne wymagania:
wykształcenie: ponadpodstawowe, doświadczenie zawodowe mile widziane, prawo jazdy kat. B, umiejętność nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista, łatwość uczenia się

Nr telefonu:
609 556 290

[email protected]

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Źródło: CBOP

Dodano: 15.10.2024, 12:30
ID ogłoszenia: 28445