PRZYGOTOWYWANIE POTRAW

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 28,10 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer: StPr/24/2410

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 28,1 PLN
Wynagrodzenie: od 28,10 zł/brutto/godzina + premia uznaniowa. Praca na umowę zlecenie na 3 miesiące, z możliwością podpisania kolejnej umowy.

Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie potraw kuchni polskiej według receptur przy żywieniu zbiorowym. Przestrzeganie obowiązujących standardów. Racjonalne gospodarowanie towarem.
- Zlecenie wykonywane w godzinach: 5:30-13:30 do ustalenia z pracodawcą + soboty, niedziele, święta.

Miejsce pracy:
Okrężna 14, 40-808 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Pracodawca:
"NIROPRIM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Wymagane wykształcenie min. zawodowe - mile widziane gastronomiczna. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku kucharza przy żywieniu zbiorowym. Mile widziana AKTUALNA książeczka sanepidu, ale niekoniecznie.

Inne wymagania:
Wymagane wykształcenie min. zawodowe - mile widziane gastronomiczna. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku kucharza przy żywieniu zbiorowym. Mile widziana AKTUALNA książeczka sanepidu, ale niekoniecznie.

Osoba do kontaktu:
Agnieszka Dłubak

Nr telefonu:
695-434-542

CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (8:00-14:00) (Tel. 695-434-542) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Okrężna 14, 40-808 Katowice)

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą, Godziny : 8:00-14:00
Dodano: 16.10.2024, 21:30
ID ogłoszenia: 37318