PSYCHOLOG

PSYCHOLOG

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 908 PLN

Opis

Zakres obowiązków:
1. Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w postaci działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych skierowanych do uczniów, rodziców i nauczycieli.
2. Minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania oraz inicjowanie różnych form pomocy wychowawczej w środowisku szkolnym i pozaszkolnym ucznia.
3. Wspieranie rodziców i nauczycieli w rozwiązywaniu problemów wychowawczych.
4. Prowadzenie indywidualnych rozmów terapeutycznych, profilaktycznych, interwencyjnych i wspierających.
5. Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w celu wspierania rozwoju ucznia, diagnoza indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień uczniów oraz określenia odpowiednich metod wsparcia.

Miejsce pracy: Szkolna 10, 57-230 Kamieniec Ząbkowicki, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie
Pracodawca: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2
Liczba godzin pracy w tygodniu: 11

Wymagania:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: studia magisterskie na kierunku Psycholog
  • zawód: Psycholog
  • uprawnienia pedagogiczne
  • studia magisterskie na kierunku Psycholog doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, umiejętność pracy z dziećmi o różnych potrzebach z różnymi problemami, możliwość dojazdu

Osoba do kontaktu:
MAGDALENA ŻURAWSKA

Nr telefonu:
748173163

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV, posiadane kwalifikacje

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta, Termin: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, Godziny : PO UPRZEDNIM KONTAKCIE TELEFONICZNYM 8 00 - 14 00

Wynagrodzenie:
od 4 908 PLN
praca w godz.- po ustaleniu z dyrektorem 4908,00 WYNAGRODZENIE W ZALEŻNOŚCI OD STOPNIA AWANSU ZAWODOWEGO + dodatek wiejski, stażowy Umowa o pracę na podstawie Karty Nauczyciela
CBOP
Dodano: 09.10.2024, 17:00
ID ogłoszenia: 17623