To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Wydrzno
PSYCHOLOG

PSYCHOLOG

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Numer: StPr/24/1331

Zakres obowiązków:
1. Diagnozowanie psychologiczne wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych.
2. Prowadzenie terapeutycznych zajęć grupowych i indywidualnych z wychowankami.
3. Udzielanie pomocy wychowankom w rozwiązywaniu szczególnie trudnych problemów życiowych; udzielanie wychowankom porad w rozwiązywaniu trudności powstałych na tle konfliktów z rodziną.
4. Udzielanie wychowankom pomocy w eliminowaniu napięć psychicznych nawarstwiających się na tle niepowodzeń poprzez prowadzenie terapii.
5. Przygotowanie wychowanków do przysposobienia.
6. Współuczestniczenie w opracowywaniu przez wychowawców kierujących bezpośrednio procesem wychowawczym planu pomocy dziecku.
7. Poradnictwo psychologiczne dla rodziców i opiekunów prawnych wychowanków.

Miejsce pracy: Wydrzno 13/1, 86-320 Wydrzno, powiat: grudziądzki, woj: kujawsko-pomorskie
Pracodawca: Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Wydrznie
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Komunikacja interpersonalna, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe, prawo jazdy kat.B, diagnoza psychofizyczna dziecka, prowadzenie warsztatów doskonalenia umiejętności społecznych. Prawo wykonywania zawodu psychologa w rozumieniu ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów.Wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + dodatek za wieloletnią pracę (na podst. Ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych)

Inne wymagania:
Wykształcenie wyższe, prawo jazdy kat.B, diagnoza psychofizyczna dziecka, prowadzenie warsztatów doskonalenia umiejętności społecznych. Prawo wykonywania zawodu psychologa w rozumieniu ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów.Wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + dodatek za wieloletnią pracę (na podst. Ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych)

Osoba do kontaktu:
Roksana Gumkowska

Nr telefonu:
564689307

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 900 PLN
Dodano: 11.10.2024, 07:47
ID ogłoszenia: 21876