PSYCHOLOG

PSYCHOLOG

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 3 346,36 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0868

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi, diagnozowanie dzieci, udzielanie wsparcia psychologicznego, prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy psychologa, uczestniczenie w posiedzeniach Rady Pedagogicznej, szkoleniach, współpraca z nauczycielami, rodzicami i instytucjami.

Miejsce pracy: Mickiewicza 23, 34-200 Sucha Beskidzka, powiat: suski, woj: małopolskie
Pracodawca: Miejskie Przedszkole Samorządowe w Suchej Beskidzkiej
Liczba godzin pracy w tygodniu: 15

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Psychologia
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • Doświadczenie zawodowe: mile widziane - praca z dziećmi. Umiejętności: komunikatywność, cierpliwość, empatia. Wymiar czasu pracy: 15/22.

Inne wymagania:
Doświadczenie zawodowe: mile widziane - praca z dziećmi. Umiejętności: komunikatywność, cierpliwość, empatia. Wymiar czasu pracy: 15/22.

Osoba do kontaktu:
Izabela Toczek

Nr telefonu:
33 8742 047

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 3 346,36 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 13.10.2024, 04:50
ID ogłoszenia: 25976