PSYCHOLOG

PSYCHOLOG

Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 6 000 PLN

Opis

Numer:
StPr/24/0553

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 000 PLN
wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą

Zakres obowiązków:
Prowadzenie diagnostyki psychologicznej z wykorzystaniem standaryzowanych testów psychologicznych. Prowadzenie obserwacji i zajęć psychologicznych podczas pracy indywidualnej i grupowej. Wystawianie opinii psychologicznychwraz z zaleceniami, na potrzeby placówki, na wniosek uczestników/rodziców/opiekunów oraz instytucji uprawnionych. Udział w opracowywaniu diagnozy potrzeb rodziny uczestników-celem proponowania form wsparcia na terenie Stowarzyszenia lub też kierowania do innych miejsc udzielania pomocy.

Miejsce pracy:
Skłodowskiej 20, 13-200 Działdowo, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie

Pracodawca:
POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W DZIAŁDOWIE

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne, kierunek: psychologia
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • Wykształcenie wyższe z psychologii, przygotowanie pedagogiczna, mile widziana psychologia kliniczna, wskazane doświadczenie w pracy z Osobą Niepełnosprawną Intelektualnie. odpowiedzialność, sumienność, umiejętności organizacyjne i komunikacyjne, praca w zespole, życzliwy i taktowny stosunek do osób niepełnosprawnych, chęć pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi z niepełnosprawnością intelektualną, umiejętność pracy z rodziną. Istnieje możliwość podjęcia pracy na 1/2 etatu.

Inne wymagania:
Wykształcenie wyższe z psychologii, przygotowanie pedagogiczna, mile widziana psychologia kliniczna, wskazane doświadczenie w pracy z Osobą Niepełnosprawną Intelektualnie. odpowiedzialność, sumienność, umiejętności organizacyjne i komunikacyjne, praca w zespole, życzliwy i taktowny stosunek do osób niepełnosprawnych, chęć pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi z niepełnosprawnością intelektualną, umiejętność pracy z rodziną. Istnieje możliwość podjęcia pracy na 1/2 etatu.

Osoba do kontaktu:
Bonisławska Anna

Nr telefonu:
23 697 21 76

[email protected]

Wymagane dokumenty:
skierowanie, CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Dodano: 17.10.2024, 09:07
ID ogłoszenia: 40440