PSYCHOLOG - KONSULTANT DOWÓDCY DO SPRAW PROFILAKT. PSYCHOLOG.

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 5 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0627

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 000 PLN
wynagrodzenie - 5000,00 + premia + staż

Zakres obowiązków:
- koordynowanie działalności psychologicznej w batalionie;
- prowadzenie dokumentacji psychologicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
- sporządzanie analiz z działalności psychologicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
- branie udziału w przyjęciu/rekrutacji żołnierzy;
- wykonywanie badań psychologicznych;
- kształtowanie zachowań i stylu życia korzystnego dla zdrowia psychicznego;
- wspieranie żołnierzy w rozwijaniu umiejętności radzenia sobie w sytuacjach zagrażających zdrowiu psychicznemu;
- opracowywanie i realizacja programów profilaktycznych w jednostce wojskowej z zakresu przeciwdziałania patologiom społecznym;
- udzielanie porad i indywidualnej pomocy psychologicznej żołnierzom, pracownikom, uczestnikom i weteranom misji poza granicami państwa oraz członkom ich rodzin;
- monitorowanie środowiska żołnierskiego oraz psychologicznych uwarunkowań służby wojskowej poprzez systematyczny kontakt z żołnierzami oraz pracownikami;
- organizowanie i prowadzenie zajęć psychoedukacyjnych z żołnierzami w szczególności: z zakresu profilaktyki uzależnień, profilaktyki zachowań agresywnych, autoagresywnych, treningu radzenia sobie ze stresem, rozwiązywania sytuacji konfliktowych, przeciwdziałania dyskryminacji;
- organizowanie i prowadzenie zajęć psychoedukacyjnych z żołnierzami w batalionie w szczególności treningu radzenia sobie ze stresem, przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu, rozwiązywania sytuacji konfliktowych, przeciwdziałania dyskryminacji, współpracy w zespole;
- rozpoznawanie i podejmowanie działań profilaktycznych i interwencyjnych w rozpoznanych obszarach zagrożeń w środowiskach żołnierzy batalionu.

Miejsce pracy:
Wybickiego 2, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Pracodawca:
25 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, dyspozycyjność, znajomośc pakietu MS Office, obsługa komputera
  • - nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, - posiadanie obywatelstwa polskiego, - korzystanie z pełni praw publicznych, - znajomość przepisów w zakresie psychologii oraz posiadanie wiedzy fachowej, Mile widziane: dodatkowe kompetencje: - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; - kompetencje miękkie: komunikacja, myślenie analityczne, współpraca, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych; - zaangażowanie, kreatywność, empatia; - umiejętność pracy pod presją czasu; - umiejętność pracy w zespołach zadaniowych

Inne wymagania:
- nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, - posiadanie obywatelstwa polskiego, - korzystanie z pełni praw publicznych, - znajomość przepisów w zakresie psychologii oraz posiadanie wiedzy fachowej, Mile widziane: dodatkowe kompetencje: - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; - kompetencje miękkie: komunikacja, myślenie analityczne, współpraca, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych; - zaangażowanie, kreatywność, empatia; - umiejętność pracy pod presją czasu; - umiejętność pracy w zespołach zadaniowych

Osoba do kontaktu:
Fryderyk Oleksy

Nr telefonu:
508 453 416

CV dokumenty mają być przekazywane pocztą na adres: Kancelaria 14 Suwalskiego Pułku Przeciwpancernego, ul. Wojska Polskiego 21, 16-400 Suwałki z dopiskiem z przeznaczeniem na 1.batalion saperów Augustów

Preferowane formy kontaktu: telefon
Dodano: 16.10.2024, 18:51
ID ogłoszenia: 34195