REFERENT

REFERENT

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 730 zł

Opis

Numer:
StPr/24/3279

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 730 PLN
Brutto + dodatek za wysługę lat

Zakres obowiązków:
Udział w określaniu potrzeb logistycznych do zabezpieczenia bieżącej działalności, procesu szkolenia, udział w określaniu potrzeb w środki MPS i SpW infrastruktury do zabezpieczenia bieżącej działalności oraz procesu szkolenia, prowadzenie analiz zużycia MPS, przedstawnienie wniosków i propozycji w tym zakresie

Praca w godzinach: 7.30-15.30
Zatrudnienie przewidziane jest od listopada/grudnia 2024

Miejsce pracy:
SOLNA 21/23, 61-736 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Pracodawca:
14 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Poznaniu/Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych/12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej w Poznaniu/CWCR/Regionalna Wojskowa Pracownia Psychologiczna w Poznaniu

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, średnie zawodowe, średnie branżowe, średnie ogólnokształcące
  • OBSŁUGA PAKIETU BIUROWEGO MS OFFICE, umiejętność pracy w zespole, Samodzielność w działaniu, KOMUNIKATYWNOŚĆ
  • Wykształcenie: średnie, mile widziane wyższe(kierunek:logistyka) Oczekiwania mile widziane: Poświadczenie Bezpieczeństwa Inne: dyspozycyjność

Inne wymagania:
Wykształcenie: średnie, mile widziane wyższe(kierunek:logistyka) Oczekiwania mile widziane: Poświadczenie Bezpieczeństwa Inne: dyspozycyjność

Nr telefonu:
261578540

[email protected]

cv, świadectwo pracy, inne dokumenty potwierdzające wykształcenie

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Dodano: 17.10.2024, 16:27
ID ogłoszenia: 44154