REFERENT W SŁUŻBIE ŚRODKÓW BOJOWYCH.

Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 668 zł

Opis

Numer:
StPr/24/0569

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 668 PLN
(3890zł stawka zasadnicza brutto + 20% premii 778 zł), oraz dodatek za wysługę lat w zależności od stażu pracy.

Zakres obowiązków:
Praca na stanowisku referenta w służbie środków bojowych.
Merytoryczne i terminowe opracowywanie wymaganej dokumentacji.
Udział w planowaniu, organizowaniu, koordynowaniu i realizowaniu przedsięwzięć służby.
Dokładna znajomość aktualnych przepisów o prowadzeniu ewidencji materiałowej w służbie środków bojowych.
Współudział w nadzorze nad zużywaniem przydzielonych limitów szkoleniowych środków bojowych.
Sporządzanie planów, zestawień wykazów i sprawozdań z obrotów materiałowych w zakresie prowadzonej ewidencji środków bojowych.

Miejsce pracy:
Steyera 28, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Pracodawca:
Komenda Portu Wojennego

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: ekonomiczne , techniczne
  • Wykształcenie wyższe - bez wymagań, średnie - 1 rok pracy. Obsługa komputera oraz podstawowych programów komputerowych (MS EXEL, Office Word). Praca w godzinach 7.00-15.30.

Inne wymagania:
Wykształcenie wyższe - bez wymagań, średnie - 1 rok pracy. Obsługa komputera oraz podstawowych programów komputerowych (MS EXEL, Office Word). Praca w godzinach 7.00-15.30.

Osoba do kontaktu:
Mariusz Słomka kmdr ppor

Nr telefonu:
261242800, 261242318

- podanie, - cv -życiorys zawodowy, - kopie świadectw ukończenia szkoły średniej, dyplom ukończenia studiów, studiów podyplomowych, - kserokopie świadectw pracy. Pracodawca zastrzega sobie kontakt z wybranymi osobami.

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
Dodano: 17.10.2024, 12:30
ID ogłoszenia: 42712