REJESTRATORKA MEDYCZNA

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 5 500 PLN

Opis

Numer: StPr/24/4103

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 500 PLN

Zakres obowiązków:
obsługa systemu informatycznego przychodni,
telefoniczna obsługa pacjentów - rejestracja, odwoływanie, przekładanie wizyt,
stacjonarna rejestracja pacjentów,
informowanie o możliwościach dotyczących usług Euro-Medica,
tworzenie pozytywnej relacji z pacjentem,
współpraca z zespołem specjalistów Euro-Medica

Miejsce pracy:
LWOWSKA 64, 35-301 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Pracodawca:
EURO-MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Nasze wymagania konieczne doświadczenie na podobnym stanowisku - rejestratorki w przychodni podstawowa znajomość obszarów związanych ze zdrowiem psychicznym, dyspozycyjność, osoba energiczna i wielozadaniowa, łatwość nawiązywania kontaktów, wysoki poziom kultury osobistej, bardzo dobre zdolności organizacyjne, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność, nastawienie na dobro pacjenta

Inne wymagania:
Nasze wymagania konieczne doświadczenie na podobnym stanowisku - rejestratorki w przychodni podstawowa znajomość obszarów związanych ze zdrowiem psychicznym, dyspozycyjność, osoba energiczna i wielozadaniowa, łatwość nawiązywania kontaktów, wysoki poziom kultury osobistej, bardzo dobre zdolności organizacyjne, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność, nastawienie na dobro pacjenta

Osoba do kontaktu:
Agnieszka Konopa

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
Dodano: 16.10.2024, 18:20
ID ogłoszenia: 33418