REJESTRATORKA MEDYCZNA

Gdański Urząd Pracy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
35 - 45 zł
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer:
StPr/24/8902

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 35 do 45 PLN
/h Forma zatrudnienia i pozostałe warunki do omówienia na spotkaniu rekrutacyjnym.

Zakres obowiązków:
Obowiązki:
- rejestracja pacjentów i udzielanie informacji o zakresie świadczonych usług stomatologicznych
- obsługa kasy fiskalnej i terminala
- zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów.

Miejsce pracy:
SZEROKA 119/120, 80-835 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Pracodawca:
ANNA DENTAL CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • wykształcenie min. średnie. Konieczna znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z pacjentami. Podzielność uwagi. Umiejętność pracy w zespole. Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym. Prowadzenie dokumentacji. Mile widziana znajomość programu Estomed.

Inne wymagania:
wykształcenie min. średnie. Konieczna znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z pacjentami. Podzielność uwagi. Umiejętność pracy w zespole. Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym. Prowadzenie dokumentacji. Mile widziana znajomość programu Estomed.

[email protected]

Aplikacja z pomocą linku: https://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/rejestratorka-medyczna-ogl65723142.html#[email protected] lub CV ze zdjęciem na adres mailowy [email protected] Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - https://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/rejestratorka-medyczna-ogl65723142.html#[email protected]
Dodano: 18.10.2024, 19:27
ID ogłoszenia: 50609