ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Tryb pracy
Stacjonarna
Znajomość języka
rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 28,10 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer: StPr/24/0819

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 28,1 PLN
system wynagrodzenia godzinowy, praca w dni wolne, dwie zmiany 6:00-18:00, 18:00-6:00

Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn pakujących i innych stosowanych w przemyśle, zgrzewanie i montaż elementów, kontrola jakości, pozostałe czynności na linii produkcyjnej (rury, kształtki, przewody).

Miejsce pracy:
Podłęże, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • znajomość podstaw języka rosyjskiego wymagana ze względu na kontakt z załogą wielojęzyczną, szybkość reakcji, bardzo dobre zdolności manualne, precyzyjność, dźwiganie ciężarów, siła i sprawność fizyczna, gotowość do pracy w systemie zmianowym, praca w godzinach nocnych oraz w weekendy i święta, nienormowane godziny pracy

Inne wymagania:
znajomość podstaw języka rosyjskiego wymagana ze względu na kontakt z załogą wielojęzyczną, szybkość reakcji, bardzo dobre zdolności manualne, precyzyjność, dźwiganie ciężarów, siła i sprawność fizyczna, gotowość do pracy w systemie zmianowym, praca w godzinach nocnych oraz w weekendy i święta, nienormowane godziny pracy

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Aneta Mich

Nr telefonu:
122897018

[email protected]

Wymagane dokumenty:
skierowanie
Dodano: 16.10.2024, 16:27
ID ogłoszenia: 30832