ROBOTNIK BUDOWLANY

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
8 000 - 11 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1047

Zakres obowiązków:
proste prace pomocnicze związane z wykonywaniem pali wielkośrednicowych, współpraca z zespołem na placu budowy, przestrzeganie obowiązujących zasad i procedur dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac

Miejsce pracy: Pabianicka 67, 97-400 Bełchatów, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO - PRODUKCYJNE "INKOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: podstawowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań, gotowość do pracy w delegacji (od poniedziałku do piątku), chęci do pracy, dodatkowe uprawnienia tj. koparki, koparko-ładowarki, żurawie, pompa do betonu, będą dodatkowym atutem w procesie rekrutacji. Firma oferuje: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie oraz obiad, transport do i z miejsca pracy, możliwość ponoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez sfinansowanie uprawnień.

Inne wymagania:
odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań, gotowość do pracy w delegacji (od poniedziałku do piątku), chęci do pracy, dodatkowe uprawnienia tj. koparki, koparko-ładowarki, żurawie, pompa do betonu, będą dodatkowym atutem w procesie rekrutacji. Firma oferuje: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie oraz obiad, transport do i z miejsca pracy, możliwość ponoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez sfinansowanie uprawnień.

Osoba do kontaktu:
Agnieszka Sztajerowska

Nr telefonu:
44 634 96 19

[email protected]

CV,Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 8 000 do 11 000 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 06:47
ID ogłoszenia: 23976