ROBOTNIK MAGAZYNOWY

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Zakres obowiązków:
- Skręcanie konstrukcji stalowych wraz z wcześniejszym przygotowaniem narzędzi oraz potrzebnego sprzętu;
-proste prace związane z reorganizacja magazynu, przygotowanie powierzchni magazymnowej , przemieszczenie części, kontrolowanie jakości pracy.
Forma umowy: zlecenie 180 godzin w miesiącu , dyspozycyjność w godzinach od 6.00-22.00 oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym, zatrudnienie do 3 lat.

Miejsce pracy: Jesionowa 1, 55-040 Magnice, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie
Pracodawca: PROWORK APT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania:
  • wykształcenie: podstawowe
  • komunikacja i współpraca w zespole, Praca w zespole, Dobra kondycja fizyczna
  • Wykształcenie podstawowe gotowość do pracy w systemie zmianowym komunikacja i wspołpraca w zespole praca w zespole dobra kondycja fizyczna
CBOP
Dodano: 08.10.2024, 15:07
ID ogłoszenia: 16442