RZEMIEŚLNIK OGRODNIK

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
4 300 - 5 160 PLN

Opis

Numer: StPr/24/2596

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 do 5 160 PLN
Wynagrodzenie: 4300 do 5160 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na czas określony 6 miesięcy. Docelowo umowa na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zakres obowiązków:
- Utrzymanie i konserwacja terenów zielonych w mieście Katowice. Praca na wysokości na zwyżce.
- Godziny pracy: 6:00-14:00 (sezon letni) lub 7:00-15:00. Godziny pracy uzależnione od pory roku.

Miejsce pracy:
40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Pracodawca:
ZAKŁAD ZIELENI MIEJSKIEJ W KATOWICACH

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Wymaganie wykształcenie min. zawodowe. Mile widziane wykształcenie zasadnicze w zawodzie - preferowane kierunki: ogrodnik, leśnik lub rolnik. Mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze. Mile widziane ukończony kurs z zakresu obsługi piły spalinowej lub kosy spalinowej. Mile widziane Prawo jazdy kat. B. Mile widziane badania psychotechniczne do pracy na wysokości powyżej trzech metrów.

Inne wymagania:
Wymaganie wykształcenie min. zawodowe. Mile widziane wykształcenie zasadnicze w zawodzie - preferowane kierunki: ogrodnik, leśnik lub rolnik. Mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze. Mile widziane ukończony kurs z zakresu obsługi piły spalinowej lub kosy spalinowej. Mile widziane Prawo jazdy kat. B. Mile widziane badania psychotechniczne do pracy na wysokości powyżej trzech metrów.

Osoba do kontaktu:
ADRIAN KUBERSKI

Nr telefonu:
32-251-77-51 w.23

[email protected]

CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (8:00-13:00) (Tel. 32-251-77-51 w.23) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Tadeusza Kościuszki 138, 40-523 Katowice) lub e-mail: [email protected]

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail. Kontakt osobisty z CV., Godziny : 8:00-13:00 - Kontakt osobisty z CV
Dodano: 16.10.2024, 20:37
ID ogłoszenia: 36186