SAMODZIELNY TECHNIK
(NR 2822)

SAMODZIELNY TECHNIK (NR 2822)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 5 000 zł

Opis

Numer:
StPr/24/2822

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 000 PLN

Zakres obowiązków:
- uzgadnianie Wniosków Inwestycyjnych dla Jednostek Organizacyjnych Resortu Obrony Narodowej:
- uzgadnianie dokumentacji technicznej w zakresie inwestycji dotyczącej informatyki i telekomunikacji jednostek i instytucji wojskowych
na terenie kompleksów wojskowych;
- opracowywanie projektów koncepcyjnych i technicznych planowanych do budowy systemów teleinformatycznych RCI;
- uzgadnianie dokumentacji technicznej, koncepcji i projektów inwestycyjnych instytucji cywilnych prowadzących zadania inwestycyjne
w rejonie odpowiedzialności RCI Bydgoszcz;
- tworzenie Wniosków Inwestycyjnych dotyczących budowy systemów teleinformatycznych;
- prowadzenie ewidencji uzgadnianej dokumentacji projektów i opinii.

Oferujemy:
- regularne i terminowe wynagrodzenie;
- wynagrodzenie roczne i dodatki stażowe;
- stabilne warunki zatrudnienia /umowa o pracę/;
- elastyczne godziny pracy;
- możliwość rozwoju zawodowego przy doświadczonym zespole;
- system motywacyjny /dodatkowe premie, dodatkowe urlopy wypoczynkowe/;
- pakiet socjalny /dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, zapomogi/;
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
- pracę w dynamicznym zespole.

Wyzwania jakie na Ciebie czekają:
- praca na rzecz bezpieczeństwa informatycznego i łączności;
- praca z najnowszymi technologiami;
- dokonywania uzgodnień i opiniowania projektów z przedstawicielami jednostek organizacyjnych MON.

Informacje dodatkowe:
- norma czasu pracy: 8 godzin dziennie/40 godzin w tygodniu; praca od poniedziałku do piątku;
- wysiłek fizyczny, nieznaczny.

Dane pracodawcy:
Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz
ul. Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Wymagania niezbędne: - poziom wykształcenia: średnie; kierunek-profil: technik instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych, telekomunikacja; staż pracy: przy wykształceniu średnim - min. 5 lat, przy wykształceniu wyższym - min. 3 lata; - doświadczenie na stanowisku technik lub na stanowisku o podobnym charakterze pracy; - umiejętności: dobra znajomość zagadnień z zakresu eksploatacji systemów teleinformatycznych, telekomunikacji i informatyki. Wymagania dodatkowe: * poświadczenie bezpieczeństwa: osobowe, upoważniające do odstępu do informacji niejawnych; * inne umiejętności: - znajomość rozporządzeń ustaw i wytycznych takich jak Decyzja nr 146/MON i 118/MON (z późniejszymi poprawkami), - znajomość Prawa budowlanego, norm oraz zaleceń wydanych przez DKWOC.

Inne wymagania:
Wymagania niezbędne: - poziom wykształcenia: średnie; kierunek-profil: technik instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych, telekomunikacja; staż pracy: przy wykształceniu średnim - min. 5 lat, przy wykształceniu wyższym - min. 3 lata; - doświadczenie na stanowisku technik lub na stanowisku o podobnym charakterze pracy; - umiejętności: dobra znajomość zagadnień z zakresu eksploatacji systemów teleinformatycznych, telekomunikacji i informatyki. Wymagania dodatkowe: * poświadczenie bezpieczeństwa: osobowe, upoważniające do odstępu do informacji niejawnych; * inne umiejętności: - znajomość rozporządzeń ustaw i wytycznych takich jak Decyzja nr 146/MON i 118/MON (z późniejszymi poprawkami), - znajomość Prawa budowlanego, norm oraz zaleceń wydanych przez DKWOC.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
PUP w Bydgoszczy

Nr telefonu:
0000000

Wymagane dokumenty: - kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/ - list motywacyjny - dokumenty poświadczające wykształcenie /kserokopie/ - dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności /kserokopie/ - przebieg zatrudnienia/kserokopie/ - klauzula informacyjna i zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla kandydatów do pracy w RCI Bydgoszcz /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/ Wymagane dokumenty należy przesłać na adres: Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz ul. Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz lub adres e-mail: [email protected] w terminie do 31 października 2024 roku Aplikacje, dostarczone po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane. Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia. Oferta skierowana jest do obywateli polskich, którzy będą zobowiązani do wyrażenia zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w celu uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa.
Dodano: 21.10.2024, 06:48
ID ogłoszenia: 51660