SEKRETARZ SZKOŁY

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę w zastępstwie
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 930 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0470

Zakres obowiązków:
Organizacja pracy sekretariatu, dbanie o sprawny obieg dokumentów, prowadzenie spraw kadrowych nauczycieli, sporządzanie sprawozdań GUS, zakładanie i prowadzenie księgi uczniów (również w formie elektronicznej), wydawanie legitymacji szkolnych oraz zaświadczeń, ewidencjonowanie i zabezpieczanie dokumentacji uczniowskiej, sporządzanie sprawozdań oświatowych dotyczacych uczniów, załatwianie bieżących spraw uczniów
Praca jednozmianowa, w godz. 7:30-15:30

Miejsce pracy: Rybacka 6A, 55-200 Oława, powiat: oławski, woj: dolnośląskie
Pracodawca: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jakuba Sobieskiego w Oławie
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie ogólnokształcące
  • Wykształcenie: srednie lub wyższe (najlepiej o profilu administracyjnym, ekonomicznym) Doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku Uprawnienia/Umiejętności: znajomość obsługi komputera- pakietów biurowych, znajomość przepisów-Kodeks Pracy, Karta Nauczyciela, umiejętność pracy w zespole, umiejętność samodzielnej analizy i oceny danych, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie, komunikatywność, wysoka kultura osobista

Inne wymagania:
Wykształcenie: srednie lub wyższe (najlepiej o profilu administracyjnym, ekonomicznym) Doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku Uprawnienia/Umiejętności: znajomość obsługi komputera- pakietów biurowych, znajomość przepisów-Kodeks Pracy, Karta Nauczyciela, umiejętność pracy w zespole, umiejętność samodzielnej analizy i oceny danych, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie, komunikatywność, wysoka kultura osobista

Osoba do kontaktu:
WIESŁAW JAGODZIŃSKI

Nr telefonu:
713132423

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: telefon

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 930 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 10.10.2024, 14:07
ID ogłoszenia: 20261