SENIOR W KARLSRUHE POSZUKUJE OPIEKUNKI ZARAZ

Dolce Vita

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
senior + zdrowa żona

Opis

top_eurocare_ogloszenie.jpg

Dolce Vita Agentur Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Wynagrodzenie: 1800 euro netto/ msc
Miejscowość: Karlsruhe
Termin: OD ZARAZ

form.png

Informacje na temat zlecenia:

Senior ma 81 lat, przyznany 3 stopień pielęgnacyjny, waży ok. 55kg, mierzy 160 cm wzrostu. Jest osłabiony, zapominalski, cierpi na nadciśnienie, ma cewnik, porusza się przy rollatorku. W gospodarstwie domowym zamieszkuje z żoną.
Zakres obowiązków:
utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, pomoc w pielęgnacji, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.
Warunki mieszkaniowe:
Seniorzy mieszkają w Karlsruhe.
Do dyspozycji pozostaje w pełni umeblowany pokój, stałe łacze internetowe.
OFERUJEMY:
stabilne warunki pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie,
system premiowy,
tylko sprawdzone oferty pracy.

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc.

Wymagania:

WYMAGANIA
osoba z doświadczeniem,
dobra znajomość języka niemieckiego
dyspozycyjność do wyjazdu w wyżej wskazanym terminie oraz do pozostania na zleceniu przez okres 2 miesięcy

Skontaktuj się z nami:

SYMEON DOLCEVITA
ul. Wrzesińska 12/21
03-713 Warszawa
+48 506-677-444
+48 504-014-848
Adres www: https://edolcevita.pl/
Mail: [email protected]

form.png

form.png

Zmęczony ciągłym załączaniem CV? Zapisz swoje CV i aplikuj szybciej!
Dodano: 09.05.2024, 19:09
ID ogłoszenia: 8304