Senior w Krefeld poszukuje opiekunki z dobrym niemieckim od 8.09

Dolce Vita

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
samotny senior

Opis

top_eurocare_ogloszenie.jpg

Dolce Vita Agentur Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Wynagrodzenie: 1800 euro netto/ msc
Miejscowość: Krefeld
Termin: 8.09.24

form.png

Informacje na temat zlecenia:

Senior mieszka sam w domku jednorodzinnym. Ma 89 lat, waży ok. 75 kg, mierzy 175 cm wzrostu. Jest cukrzykiem, ma problemy z nadciśnieniem, miewa lekkie stany depresyjne, które regulowane są lekami, lecz potrzebuje też towarzystwa do rozmów. Porusza się jeszcze samodzielnie, tak samo jak samodzielnie się ubiera oraz wykonuje czynności toaletowe oraz higieniczne.
Zakres obowiązków:
utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.

Zakwaterowanie w Krefeld. Dom jednorodzinny.
Pokój dla opiekunki, z osobą łazienką, wsparcie rodziny (jeśli jest taka potrzeba), dostęp do Internetu, TV w pokoju, darmowe podstawowe wyżywienie+ ZAPEWNIONY TRANSPORT!

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc!!

Wymagania:

WYMAGANIA
osoba z doświadczeniem,
dobra znajomość języka niemieckiego,
dyspozycyjność do wyjazdu w wyżej wskazanym terminie oraz do pozostania na zleceniu przez okres 2 miesięcy

Skontaktuj się z nami:

SYMEON DOLCEVITA
ul. Wrzesińska 12/21
03-713 Warszawa
+48 506-677-444
+48 504-014-848
Adres www: https://edolcevita.pl/
Mail: [email protected]

form.png

form.png

Dodano: 11.08.2024, 21:50
ID ogłoszenia: 12732