SERWISANT

SERWISANT

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 28,10 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer:
StPr/24/0589

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 28,1 PLN
06:00-14:00 14:00-22:00

Zakres obowiązków:
1. Realizowanie wszelkich zadań związanych z projektami serwisowymi i reklamacjami.
2. Uczestnictwo w rozruchach obiektów realizowanych przez firmę.
3. Zabezpieczanie i oznakowywanie przydzielonego obszaru robót zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami bhp.
4. Sprawowanie nadzoru nad bezpieczeństwem i higieną pracy podległych pracowników.
5. Koordynowanie prac montażowych na ściśle określonym odcinku budowy celem zapewnienia sprawnej i terminowej realizacji powierzonych robót i zapewnienia wysokiej jakości wykonania.
6. Wsparcie działu handlowego w zakresie przygotowania kalkulacji kosztów montażu konstrukcji i urządzeń technologicznych.
7. Wsparcie działów projektowych w zakresie weryfikacji rozwiązań i założeń przyjętych w dokumentacji projektowej technologicznej i konstrukcyjno-budowlanej.
8. Ścisła współpraca z kierownikami produkcji, logistykiem i kierownikami montażu.
9. Gotowość do kilkudniowych wyjazdów delegacyjnych związanych z realizacją prac serwisowych.

Miejsce pracy:
Polna 3, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Pracodawca:
PRODUKCJA WENGLORZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Minimum 1-2 lata w zakresie realizacji prac serwisowych lub montażu urządzeń technologicznych Wymagane uprawnienia: 1) Badania wysokościowe do pracy na wysokości powyżej 3m. 2) Szkolenie ogólne- instruktaż ogólny 3) Szkolenie na stanowisku pracy-instruktaż stanowiskowy 4) Szkolenie do kierowania ludźmi 5) Uprawnienia do przeprowadzenia szkoleń stanowiskowych.

Inne wymagania:
Minimum 1-2 lata w zakresie realizacji prac serwisowych lub montażu urządzeń technologicznych Wymagane uprawnienia: 1) Badania wysokościowe do pracy na wysokości powyżej 3m. 2) Szkolenie ogólne- instruktaż ogólny 3) Szkolenie na stanowisku pracy-instruktaż stanowiskowy 4) Szkolenie do kierowania ludźmi 5) Uprawnienia do przeprowadzenia szkoleń stanowiskowych.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Katarzyna Kulesza

Nr telefonu:
895249828 w. 28

[email protected]

Wymagane dokumenty:
cv
Dodano: 17.10.2024, 08:27
ID ogłoszenia: 39796