ŚLUSARZ

ŚLUSARZ

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0687

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
w zależności od doświadczenia

Zakres obowiązków:
Mechaniczna obróbka elementów metalowych. Przygotowanie procesu obróbki skrawaniem, szlifowanie, trasowanie, cięcie, prostowanie, piłowanie, wiercenie, gwintowanie, spawanie. Dbanie o bezpieczeństwo podczas wykonywania wszystkich zadań.

Miejsce pracy:
Eugeniusza Kwiatkowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Pracodawca:
"Metal-System" Sp. z o.o.

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze branżowe, mechaniczne, zasadnicze zawodowe, mechaniczne
  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą, znajomość rysunku technicznego, prawo jazdy kat. B
  • Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawodowe profil techniczny lub mechaniczny, znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, uprawnienia do obsługi wózków widłowych, prawo jazdy kat. B. Mile widziana umiejętność spawania TIG i MIG. Mile widziane doświadczenie zawodowe lub chęć przyuczenia się do pracy na w/w stanowisku.

Inne wymagania:
Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawodowe profil techniczny lub mechaniczny, znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, uprawnienia do obsługi wózków widłowych, prawo jazdy kat. B. Mile widziana umiejętność spawania TIG i MIG. Mile widziane doświadczenie zawodowe lub chęć przyuczenia się do pracy na w/w stanowisku.

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
Dodano: 16.10.2024, 18:10
ID ogłoszenia: 33266