ŚLUSARZ/ BLACHARZ PRODUKCYJNY

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
6 117 - 7 584 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0615

Zakres obowiązków:
Montaż elementów konstrukcji blacharskiej, wentylacyjnej.

Miejsce pracy: Stefana Korbońskiego 29, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie
Pracodawca: AM PRODUKT Andrzej Marecki
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie ogólnokształcące, zasadnicze branżowe, średnie branżowe, średnie zawodowe 4-letnie, zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe, pomaturalne/policealne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe. Wymagane: prawo jazdy kat. B, umiejętność czytania rysunku technicznego i logicznego myślenia oraz min. 5- letnie doświadczenie w pracy na jakimkolwiek stanowisku. Praca w pełnym wymiarze czasy pracy, w systemie 2 zmian w godz.: 6-14, 14-22. Zatrudnienie na okres próbny 3 miesięcy z możliwością kontynuacji zatrudnienia. Miejsce pracy: Bochnia.

Inne wymagania:
Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe. Wymagane: prawo jazdy kat. B, umiejętność czytania rysunku technicznego i logicznego myślenia oraz min. 5- letnie doświadczenie w pracy na jakimkolwiek stanowisku. Praca w pełnym wymiarze czasy pracy, w systemie 2 zmian w godz.: 6-14, 14-22. Zatrudnienie na okres próbny 3 miesięcy z możliwością kontynuacji zatrudnienia. Miejsce pracy: Bochnia.

Osoba do kontaktu:
Andrzej Marecki

Nr telefonu:
509-850-372

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV, świadectwo pracy z ostatniego zakładu pracy

Preferowane formy kontaktu: telefon

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 117 do 7 584 PLN
od 4500 do 5500 zl netto miesięcznie w zależności od posiadanych umiejętności i kwalifikacji

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 22:07
ID ogłoszenia: 25362