ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY K/M

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 32 zł
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer:
StPr/24/11113

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 32 PLN

Zakres obowiązków:
- Konserwacja i remonty w zakresie mechanicznym urządzeń, maszyn oraz instalacji.
- Obsługa piły taśmowej do metalu.
- Obsługa obrabiarek stolarskich.
- Wykonywanie drobnych prac stolarskich.
- Wykonywanie napraw dekarskich oraz napraw związanych z poszyciem dachów.
- Wykonywanie napraw nawierzchni zakładu.
- Wykonywanie niezbędnych prac w zakresie przygotowania materiałów do realizacji produkcji.
- Wykonywanie prac serwisowo-remontowych pozwalających utrzymać nieruchomości w należytym stanie technicznym.
- Uczestniczenie w pracach przygotowawczych do przeprowadzenia nowych aranżacji powierzchni.

Miejsce pracy:
Stępińska 22/30, 00-739 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Pracodawca:
"OMIG" Spółka Akcyjna

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • zawód: Ślusarz narzędziowy
  • Wymagane wykształcenie podstawowe, doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejetność obsługi piły taśmowej do metalu (mile widziane) , obsługa obrabiarek stolarskich (mile widziane). Godziny pracy: 06:00/07:00-14:00/15:00 [Zgłoszenia: [email protected], telefonicznie: 22 851 61 00]

Inne wymagania:
Wymagane wykształcenie podstawowe, doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejetność obsługi piły taśmowej do metalu (mile widziane) , obsługa obrabiarek stolarskich (mile widziane). Godziny pracy: 06:00/07:00-14:00/15:00 [Zgłoszenia: [email protected], telefonicznie: 22 851 61 00]

Nr telefonu:
22 851 61 00

[email protected]

Wymagane dokumenty:
cv

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 7-15
Dodano: 17.10.2024, 20:27
ID ogłoszenia: 44940