SPECJALISTA

SPECJALISTA

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Doświadczenie
Doświadczenie wymagane

Opis

Zakres obowiązków:
- wykonywanie zadań przewidzianych dla służb parków krajobrazowych zgodnie z ustawą z dnia 16 kwietnia 2004 r.,
- przygotowywanie wniosków i opinii w sprawach dotyczących zagospodarowania przestrzennego.
Praca w godz.: 8:00-16:00.
Umowa na okres próbny - 6 m-cy, następnie na czas określony - 33 m-ce, docelowo na czas nieokreślony.
Oferta dostępna w sali C, D, A.
Kontakt z pracodawcą - e-mail: [email protected]

Miejsce pracy: Puszczykowska 10, 50-559 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Pracodawca: DOLNOŚLĄSKI ZESPÓŁ PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania:
  • zawód: Pozostali specjaliści do spraw ochrony środowiska
  • wykształcenie: wyższe na kierunku: biologia, etnologia, geografia, gospodarka przestrzenna, leśnictwo, ochrona dóbr kultury, ochrona środowiska, ogrodnictwo, rolnictwo lub turystyka i rekreacja, staż pracy: rok, mile widziane doświadczenie w gospodarce przestrzennej
CBOP
Dodano: 08.10.2024, 13:33
ID ogłoszenia: 15972