SPECJALISTA

SPECJALISTA

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę w zastępstwie
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 5 136 PLN

Opis

Numer:
StPr/24/3247

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 136 PLN
Brutto- +dodatek za wysługę lat pracy +13 pensja

Zakres obowiązków:
Prowadzenie spraw dotyczących ustaw: o ochronie przyrody, prawo ochrony środowiska, prawo wodne, o udostępnianiu informacji i ochronie środowiska, współpraca z Wydziałami Zarządu w zakresie prowadzonych spraw,, występowanie do urzędów administracji państwowej o uzyskiwanie pozwoleń i decyzji dla urządzeń i instalacji eksploatowanych przez Zarząd, przygotowywanie dokumentacji dotyczących przetargów oraz koordynacja działań w zakresie zamówień publicznych, prowadzenie ewidencji środków budżetowych oraz wydatków realizowanych przez Sekcję, współpraca z podmiotami zajmującymi się remontem i konserwacją obiektów zabytkowych, współpraca z powiatowym, wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w celu uzyskania dotacji.

Praca w godzinach: 7-15
Umowa na zastępstwo od 04.11.2024

Miejsce pracy:
KOŚCIUSZKI 92/98, 60-967 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Pracodawca:
WOJSKOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • PAKIET MS OFFICE, zdolność analitycznego myślenia, praca w zespole, samodzielność, dokładność
  • Wykształcenie : wyższe (preferowana ochrona środowiska, nauki biologiczne) Doświadczenie zawodowe: praca w administracji publicznej, Umiejętności: zdolność analitycznego myślenia i rozwiazywania problemów, samodzielność, dokładność, pracy w zespole Gotowość do wyjazdów służbowych Oczekiwania mile widziane: znajomość zagadnień związanych z ochroną środowiska i konserwacją zabytków, posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa do klauzuli POUFNE (w przypadku braku poświadczenia bezpieczeństwa wyrażenie zgody na realizację procedury związanej z jego uzyskaniem) Dodatkowo preferowane: doświadczenie w pracy w administracji publicznej, znajomość zagadnień związanych z ochroną środowiska i konserwacja zabytków, Inne: obsługa programów komputerowych MS Office,

Inne wymagania:
Wykształcenie : wyższe (preferowana ochrona środowiska, nauki biologiczne) Doświadczenie zawodowe: praca w administracji publicznej, Umiejętności: zdolność analitycznego myślenia i rozwiazywania problemów, samodzielność, dokładność, pracy w zespole Gotowość do wyjazdów służbowych Oczekiwania mile widziane: znajomość zagadnień związanych z ochroną środowiska i konserwacją zabytków, posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa do klauzuli POUFNE (w przypadku braku poświadczenia bezpieczeństwa wyrażenie zgody na realizację procedury związanej z jego uzyskaniem) Dodatkowo preferowane: doświadczenie w pracy w administracji publicznej, znajomość zagadnień związanych z ochroną środowiska i konserwacja zabytków, Inne: obsługa programów komputerowych MS Office,

[email protected]

Wymagane dokumenty:
cv, list motywacyjny

Preferowane formy kontaktu: e-mail
Dodano: 17.10.2024, 09:47
ID ogłoszenia: 41058