To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Lublin
SPECJALISTA (BRANŻA BUDOWLANA LUB INŻYNIERIA ŚRODOWISKA)

Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane

Opis

Numer: StPr/24/2319

Zakres obowiązków:
1. Przygotowanie dokumentów i danych niezbędnych do przeprowadzania procedur przetargowych na opracowanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych
2. Sprawdzanie zgodności dokumentacji projektowo-kosztorysowej z umową
3. Przygotowywanie wniosków o wydanie pozwolenia na budowę
4. Wykonywanie czynności służących realizacji inwestycji budowlanych

Miejsce pracy: LIPOWA 1a, 20-020 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie
Pracodawca: REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY LUBLIN
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Budownictwo lub Inżynieria środowiska
  • zawód: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
  • Obsługa programów pakietu MS OFFICE
  • preferowane doświadczenie zawodowe w branży budowlanej; wykształcenie wyższe inżynierskie na kierunku budownictwo lub inżynieria środowiska;

Inne wymagania:
preferowane doświadczenie zawodowe w branży budowlanej; wykształcenie wyższe inżynierskie na kierunku budownictwo lub inżynieria środowiska;

Osoba do kontaktu:
Krystian Błaszczyk

Nr telefonu:
261-183-509

[email protected]

dokumenty aplikacyjne w formacie PDF: list motywacyjny + CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 840 PLN
+ 10% premii regulaminowej + dodatek stażowy

Źródło: CBOP

Dodano: 11.10.2024, 15:47
ID ogłoszenia: 22640