SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Znajomość języka
angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 zł

Opis

Numer:
StPr/24/2364

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN

Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków będzie obejmował m.in. nawiązywanie kontaktów i relacji z klientami, koordynowanie procesów sprzedażowych, przygotowywanie ofert, koordynowanie zleceń produkcyjnych. Praca będzie odbywała się w programach sprzedażowych, zakupowych, programach do raportowania i analizy rynku oraz monitorowania realizacji współpracy z klientem, przygotowywanie prezentacji, ofert, cenników w programach graficznych, monitorowania realizacji zamówień. Skierowany bezrobotny odbędzie szkolenie z oprogramowania, które zostanie przeprowadzone przez pracodawcę.

Miejsce pracy:
Pokrówka, powiat: chełmski, woj: lubelskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • obsługa komputera
  • Pracodawca wymaga wykształcenia co najmniej średniego( rodzaj bez znaczenia). Znajomość języka angielskiego na poziomie B-2-Pożądana. Pożądane uymiejętności: pracowitość, dokładność,umiejętność analizy rynku,danych i raportowania, umiejętności negocjacyjne.

Inne wymagania:
Pracodawca wymaga wykształcenia co najmniej średniego( rodzaj bez znaczenia). Znajomość języka angielskiego na poziomie B-2-Pożądana. Pożądane uymiejętności: pracowitość, dokładność,umiejętność analizy rynku,danych i raportowania, umiejętności negocjacyjne.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Doradcy klienta

Nr telefonu:
825627675, 76, 85, 91, 49, 87

Wymagane dokumenty:
skierowanie do pracy
Dodano: 21.10.2024, 07:07
ID ogłoszenia: 51689