SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU/SPRZEDAŻY

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1769

Zakres obowiązków:
planowanie i koordynacja działań marketingowych wspierających proces sprzedaży oraz analiza ich efektywności, opracowywanie i nadzór nad materiałami reklamowymi i promocyjnymi we współpracy z działem handlowym i podwykonawcami, promowanie naszych maszyn na rynku polskim i zagranicznym, tworzenie postów i relacji na platformach społecznościowych, organizacja kampanii reklamowych, zarządzanie strategią rozwoju

(godziny pracy 7-15, 8-16)

Miejsce pracy: Przemysłowa 5, 21-505 Janów Podlaski, powiat: bialski, woj: lubelskie
Pracodawca: GREEN SORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące
  • wysoka kompetencja w obszarze technologii cyfrowych i marketingu online, umiejętność redagowania treści tekstowych i dobieranie elementów graficznych, wymagane 2 lata doświadczenia zawodowego, znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym, mile widziana znajomość j. niemieckiego

Inne wymagania:
wysoka kompetencja w obszarze technologii cyfrowych i marketingu online, umiejętność redagowania treści tekstowych i dobieranie elementów graficznych, wymagane 2 lata doświadczenia zawodowego, znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym, mile widziana znajomość j. niemieckiego

Osoba do kontaktu:
Anna Wawryniuk

Nr telefonu:
668 025 402

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 11.10.2024, 14:27
ID ogłoszenia: 22508