SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU Z JĘZYKIEM UKRAIŃSKIM

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Znajomość języka
ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
5 000 - 6 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/2421

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 5 000 do 6 000 PLN
Przez 3 miesiące umowa zlecenie, później umowa o pracę

Zakres obowiązków:
Współtworzenie strategii marketingowej, Zarządzanie i prowadzenie kanałów social media dla marki KONO wraz z analizą aktywności, Zarządzanie treściami na stronie firmy, dbanie o najważniejsze wskaźniki SEO, Tworzenie angażującego contentu (posty, grafiki do social mediów, wideo, artykuły), Tworzenie materiałów marketingowych, wizerunkowych i reklamowych przy współpracy z grafikiem, agencjami zewnętrznymi i drukarniami,
Planowanie i zarządzanie miesięcznym harmonogramem postów & komunikacji na SoMe, Organizowanie nagrań filmowych ze swoim wizerunkiem oraz innych pracowników na potrzeby firmy, Dbałość o spójny przekaz na wszystkich kanałach komunikacji, Współpraca z innymi działami firmy w ramach prowadzonych działań,
Monitorowanie rynku, analiza działań konkurencji oraz trendów w branży, Współpraca z influencerami / TikTokerami, Przygotowywanie comiesięcznych raportów podsumowujących działania marek we wszystkich kanałach społecznościowych (krótkich, to nie korpo;)

Miejsce pracy:
Jana III Sobieskiego 53, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Pracodawca:
KONO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • Wymagania: Znajomość języka ukraińskiego oraz polskiego - warunek konieczny, Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze marketingu, Bardzo dobra znajomość środowiska social mediów oraz trendów komunikacyjnych, Umiejętność tworzenia atrakcyjnych pod kątem wizualnym oraz treści: postów, grafik, shortów, reelsów oraz innych form ekspozycji w social mediach, Poczucie estetyki, umiejętność tworzenia koncepcji graficznych, Samodzielność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy, Jesteś ciekawy/a oraz cechuje Cię zapał do poszukiwania nowych rozwiązań i wdrażania ich w życie?, Potrafisz zjednać innych do swoich pomysłów?, Jesteś kreatywny i nie boisz się wychodzić poza ramy poprawności marketingowej? Ta oferta jest dla CIEBIE! Kontakt e-mail: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Specjalista-ds-Marketingu-----------z-J-Ukraiskim/129315

Inne wymagania:
Wymagania: Znajomość języka ukraińskiego oraz polskiego - warunek konieczny, Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze marketingu, Bardzo dobra znajomość środowiska social mediów oraz trendów komunikacyjnych, Umiejętność tworzenia atrakcyjnych pod kątem wizualnym oraz treści: postów, grafik, shortów, reelsów oraz innych form ekspozycji w social mediach, Poczucie estetyki, umiejętność tworzenia koncepcji graficznych, Samodzielność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy, Jesteś ciekawy/a oraz cechuje Cię zapał do poszukiwania nowych rozwiązań i wdrażania ich w życie?, Potrafisz zjednać innych do swoich pomysłów?, Jesteś kreatywny i nie boisz się wychodzić poza ramy poprawności marketingowej? Ta oferta jest dla CIEBIE! Kontakt e-mail: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Specjalista-ds-Marketingu-----------z-J-Ukraiskim/129315

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: inny - Link: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Specjalista-ds-Marketingu-----------z-J-Ukraiskim/129315
Dodano: 16.10.2024, 23:20
ID ogłoszenia: 39530