To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Złotoryja
SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Doświadczenie
Doświadczenie wymagane

Opis

Zakres obowiązków:
Bieżące monitorowanie dostępności funduszy umożliwiające pozyskiwanie środków finansowych na realizację przedsięwzięcia/projektu. Analiza aktów prawnych, wytycznych, stosowanych regulaminów i dokumentacji. Pozyskiwanie i gromadzenie danych niezbędnych do właściwego opracowywania wniosków o dofinansowanie. Opracowanie koncepcji przedsięwzięcia/projektu zgodnie z wymaganiami i wytycznymi dotyczącymi wybranego źródła dofinansowania. Opracowanie i złożenie w wymaganym terminie wniosku o dofinansowanie. Negocjacja warunków dofinansowania. Wprowadzanie korekt i poprawek do wniosków o dofinansowanie na etapie oceny i negocjacji wniosku przez instytucje przyznające dofinansowanie. Opracowanie harmonogramów działań/realizacji poszczególnych zdań w projekcie. Opracowanie budżetu przedsięwzięcia/projektu.

Miejsce pracy: Hoża 11, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie
Pracodawca: SZPITAL POWIATOWY IM.A.WOLAŃCZYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • Umiejętność obsługi komputera
  • wykształcenie Wyższe - zarządzanie, finanse, mile widziane studia podyplomowe z zakresu pozyskiwania funduszy, doświadczenie zawodowe min. dwuletnie w przygotowywaniu wniosków o finansowanie, bardzo dobra znajomość obsługi komputera, bardzo dobra znajomość przepisów prawa i wytycznych publokowanych przez instytucje zarządzające funduszami, certyfikaty i świadectwa potwierdzające udział w szkoleniach w zakresie pozyskiwania funduszy

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Dorota Pawlak

Nr telefonu:
768779243

wykształcenie Wyższe - preferowane ekonomia zarządzanie, finanse, mile widziane studia podyplomowe z zakresu pozyskiwania funduszy, doświadczenie zawodowe min. dwuletnie w przygotowywaniu wniosków o finansowanie, bardzo dobra znajomość obsługi komputera, bardzo dobra znajomość przepisów prawa i wytycznych publokowanych przez instytucje zarządzające funduszami, certyfikaty i świadectwa potwierdzające udział w szkoleniach w zakresie pozyskiwania funduszy

Wynagrodzenie:
od 6 000 PLN
Wynagrodzenie 6000,00 zł + premia uzalżniona od uzyskiwanych wyników Praca w godz. 07:00 - 14:35, umowa na okrespróbny na 3 miesiące
CBOP
Dodano: 09.10.2024, 20:50
ID ogłoszenia: 18084