SPECJALISTA DS. EDUKACJI I ANIMACJI KULTURY

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1317

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLNZakres obowiązków:
1. Realizacja przedsięwzięć związanych z Programem PRO ARTE.
2.Udział w przygotowaniach, organizacji, realizacji przedsięwzięć związanych z Programem Bardzo Młoda Kultura.
3. Inicjowanie i popularyzowanie działań edukacyjnych, animacyjnych i impresaryjnych.
4. Organizacja szkoleń, warsztatów, konkursów dla odbiorców projektów.
5. Udział w opracowaniu wniosków o wsparcie finansowe do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowego Centrum Kultury oraz innych podmiotów.
6. Współpraca wynikająca z organizacji lub współorganizacji działań edukacyjnych, projektów kulturalnych oraz konkursów realizowanych w lubuskich powiatach i gminach.
7. Poszukiwanie i praca nad pozyskaniem dodatkowych środków finansowych przeznaczonych na działalność kulturalną.

Miejsce pracy: Sienkiewicza 11, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie
Pracodawca: Regionalne Centrum Animacji Kultury
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD, prawo jazdy kategoria - B, Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • - wyższe, - dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, - prawo jazdy kategoria - B, - obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD, - zaświadczenie o niekaralności, - mile widziane wykształcenie kierunkowe, - znajomość trendów kulturalnych, - dyspozycyjność, - umiejętność pracy ze zróżnicowanymi wiekowo grupami, - bardzo dobra organizacja pracy , - umiejętność pracy w zespole, - wysoka kultura osobista.

Inne wymagania:
- wyższe, - dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, - prawo jazdy kategoria - B, - obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD, - zaświadczenie o niekaralności, - mile widziane wykształcenie kierunkowe, - znajomość trendów kulturalnych, - dyspozycyjność, - umiejętność pracy ze zróżnicowanymi wiekowo grupami, - bardzo dobra organizacja pracy , - umiejętność pracy w zespole, - wysoka kultura osobista.

Osoba do kontaktu:
Wioletta Hrydziuszko

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Preferowane formy kontaktu: e-mail

Źródło: CBOP

Dodano: 16.10.2024, 00:47
ID ogłoszenia: 29569