StPr/25/1779
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie:
od 6 200 PLN
+ dodatek stażowy; 13 pensja
Zakres obowiązków:
1. Dobór rodzaju oraz mocy urządzeń grzewczych elektrycznych takich jak grzejniki konwektorowe, grzejniki akumulacyjne, piece akumulacyjne dla planowanego do zamontowania ogrzewania elektrycznego w lokalach mieszkalnych stanowiących własność Gminy Wrocław,
2. Występowanie do Tauron Dystrybucja S.A z wnioskami o wydanie technicznych warunków przyłączenia do sieci elektroenergetycznej lokali mieszkalnych (zwiększenie mocy przyłączeniowej) wraz z przygotowaniem dokumentów do zawarcia umów przyłączeniowych do sieci dystrybucyjnej i uzyskaniem Kart Danych Technicznych,
3. Wystawienie zlecenia wraz z opracowaniem przedmiaru robót na realizację zmiany systemu ogrzewania w lokalach gminnych,
4. Nadzór nad zadaniami dotyczącymi zmiany systemu ogrzewania na elektryczne w lokalach gminnych,
5. Udział w komisjach odbiorowych przy dokonywaniu odbioru zmiany systemu ogrzewania,
6. Rozliczanie wykonawcy robót budowlanych związanych ze zmianą systemu ogrzewania.
7. Współpraca z najemcami lokali gminnych, Biurami Obsługi Klienta, innymi działami ZZK, jednostkami budżetowymi Gminy Wrocław oraz zarządcami Wspólnot Mieszkaniowych.
Informacje dodatkowe
1. Dokumenty należy składać w miejscu wyznaczonym do składania dokumentów w siedzibie ZZK przy ul. Św. Elżbiety 3 we Wrocławiu lub pocztą na adres ZZK z dopiskiem: Specjalista ds. elektrycznych w Pionie Technicznym lub elektronicznie na adres [email protected] w terminie do 26 maja 2025 r.
2. Dokumenty sporządzone w języku obcym winny być przetłumaczone na język polski na koszt własny kandydata.
3. Dokumenty, które wpłyną do ZZK po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.
4. Do dalszej rekrutacji zapraszani będą telefonicznie lub drogą elektroniczną kandydaci, którzy spełnili wymagania niezbędne określone w ogłoszeniu o naborze oraz złożyli najciekawsze oferty.
5. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej www.zzk.wroc.pl (BIP) oraz na tablicy informacyjnej w ZZK przy ul. Św. Elżbiety 3.
6. Pierwsza umowa o pracę z kandydatem wyłonionym w wyniku postępowania rekrutacyjnego będzie zawarta na czas określony.
7. Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Zarządzie Zasobu Komunalnego we Wrocławiu, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, w kwietniu 2025 r. wynosił poniżej 6 %.
8. Przekazanie przez kandydata danych osobowych i informacji wykraczających poza zakres określony w niniejszym ogłoszeniu jest wyłączną decyzją kandydata, a przekazane dane i informacje nadmiarowe nie podlegają ocenie.
9. Na podstawie art. 24 ust.1 ustawy z dnia 14 marca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz.U. z 2024 r. poz.928) w ZZK wprowadzono Procedurę wewnętrznych zgłoszeń naruszeń prawa. Szczegółową informację o zgłoszeniach wewnętrznych naruszeń prawa można znaleźć w zakładce Sygnaliści.
Oferta dostępna w sali B.
Kontakt z pracodawcą - e-mail: [email protected], tel.: 71 776 24 90 (-91).
Miejsce pracy:
Grabiszyńska 257, 53-234 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Pracodawca:
Zarząd Zasobu Komunalnego
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Wymagania konieczne:
- zawód: Pozostali technicy elektrycy
- Wymagania niezbędne: 1. obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się obywatele Unii Europejskiej oraz obywatele innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zgodnie z ustawą z 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych), 2. rodzaj i poziom wykształcenia: wyższe elektryczne lub średnie techniczne elektryczne, 3. staż pracy: niezależnie od wykształcenia co najmniej rok stażu pracy, 4. Uprawnienia SEP - w zakresie wykonywania prac na stanowisku Eksploatacji i Dozoru (Grupa G1) urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzające, magazynujące, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu i kontrolno-pomiarowym o napięciu nie wyższym niż 1 kV - wymagane, 5. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 6. niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Wymagania dodatkowe: 1. Znajomość ustawy prawo budowlane i przepisów techniczno-budowlanych, 2. Dobra znajomość obsługi komputera oraz programów Microsoft Office (Word, Excel), 3. Znajomość programu do kosztorysowania NORMA PRO, 4. Samodzielność, kreatywność, komunikatywność, 5. Chęć rozwoju oraz poszerzenia kwalifikacji.
Inne wymagania:
Wymagania niezbędne: 1. obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się obywatele Unii Europejskiej oraz obywatele innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zgodnie z ustawą z 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych), 2. rodzaj i poziom wykształcenia: wyższe elektryczne lub średnie techniczne elektryczne, 3. staż pracy: niezależnie od wykształcenia co najmniej rok stażu pracy, 4. Uprawnienia SEP - w zakresie wykonywania prac na stanowisku Eksploatacji i Dozoru (Grupa G1) urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzające, magazynujące, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu i kontrolno-pomiarowym o napięciu nie wyższym niż 1 kV - wymagane, 5. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 6. niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Wymagania dodatkowe: 1. Znajomość ustawy prawo budowlane i przepisów techniczno-budowlanych, 2. Dobra znajomość obsługi komputera oraz programów Microsoft Office (Word, Excel), 3. Znajomość programu do kosztorysowania NORMA PRO, 4. Samodzielność, kreatywność, komunikatywność, 5. Chęć rozwoju oraz poszerzenia kwalifikacji.
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Nr telefonu:
71 776 24 90 (-91)
E-mail:
[email protected]
Wymagane dokumenty:
1. list motywacyjny opatrzony własnoręcznym podpisem, życiorys (CV) z opisem przebiegu pracy zawodowej opatrzony własnoręcznym podpisem, 2. kopia dokumentu potwierdzająca znajomość języka polskiego (dot. osób nieposiadających obywatelstwa polskiego), 3. oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych i niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie opatrzone własnoręcznym podpisem, 4. kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w ustawie z 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych. Kandydaci zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną mają obowiązek dostarczyć kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz dokumenty potwierdzające dotychczasowe zatrudnienie.
Sposób przekazania dokumentów:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail