SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
4 500 - 6 500 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1130

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 500 do 6 500 PLN
W zależności od kwalifikacji i doświadczenia

Zakres obowiązków:
Nawiązywanie i rozwijanie długofalowych relacji biznesowych z klientami zagranicznymi, aktywne poszukiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy z obecnymi partnerami handlowymi, prowadzenie negocjacji handlowych oraz ustalanie warunków współpracy, regularne wyjazdy służbowe w celu spotkań z klientami zagranicznymi, przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie kontraktów, monitorowanie i analiza rynku pod kątem nowych możliwości biznesowych, utrzymywanie bieżącego kontaktu z klientami szybkie reagowanie na ich potrzeby

Miejsce pracy:
Mostowa 30e, 47-223 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Pracodawca:
SOLIDARIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży transportowej lub pokrewnej (mile widziane), biegła znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie, dyspozycyjność oraz gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych, umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych, wysoka kultura osobista oraz zdolności negocjacyjne, samodzielność, solidność, odpowiedzialność i umiejętność pracy pod presją czasu, dobra znajomość pakietu MS Office. Praca: pon-pt 8-16, Oferujemy: stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie transportowej, atrakcyjne wynagrodzenie z premiami za wyniki sprzedażowe, możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w szkoleniach, ciekawe i ambitne wyzwania zawodowe w międzynarodowym środowisku, samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy.

Inne wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku w branży transportowej lub pokrewnej (mile widziane), biegła znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie, dyspozycyjność oraz gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych, umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych, wysoka kultura osobista oraz zdolności negocjacyjne, samodzielność, solidność, odpowiedzialność i umiejętność pracy pod presją czasu, dobra znajomość pakietu MS Office. Praca: pon-pt 8-16, Oferujemy: stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie transportowej, atrakcyjne wynagrodzenie z premiami za wyniki sprzedażowe, możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w szkoleniach, ciekawe i ambitne wyzwania zawodowe w międzynarodowym środowisku, samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy.

Osoba do kontaktu:
Beata Sekuła - Zapalska

Nr telefonu:
506 633 394

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Dodano: 16.10.2024, 17:41
ID ogłoszenia: 32678