SPECJALISTA DS. KOORDYNOWANIA PROJEKTÓW, PRACOWNIK BIUROWY

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę w zastępstwie
Znajomość języka
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer:
StPr/24/0948

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN

Zakres obowiązków:
Wymagania: wykształcenie min. średnie, preferowane doświadczenie w pracy biurowej, praca z wnioskami oraz środkami unijnymi, obsługa środków unijnych, j. polski średnio zaawansowany
Zakres obowiązków: prace biurowe
oferta skierowana również dla obywateli Ukrainy

Miejsce pracy:
Klasztorna 29, 63-720 Koźmin Wielkopolski, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Pracodawca:
Stowarzyszenie "Wielkopolska z Wyobraźnią"

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, średnie branżowe, średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • praca biurowa, praca z wnioskami oraz środkami unijnymi, obsługa wniosków unijnych, preferowane doświadczenie w pracy biurowej

Inne wymagania:
praca biurowa, praca z wnioskami oraz środkami unijnymi, obsługa wniosków unijnych, preferowane doświadczenie w pracy biurowej

Osoba do kontaktu:
Sławomir Szyszka

Nr telefonu:
782 384 222, 782 386 222

[email protected]

kontakt osobisty ze skierowaniem, telefoniczny, CV i podanie wysłać e- mailem lub złożyć w siedzibie stowarzyszenia

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - CV i podanie w siedzibie stowarzyszenia
Dodano: 17.10.2024, 09:46
ID ogłoszenia: 41031