SPECJALISTA DS. MARKETINGU INTERNETOWEGO

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Tryb pracy
Stacjonarna
Znajomość języka
niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący, angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1743

Zakres obowiązków:
Tworzenie codziennych oraz promocyjnych treści na kanały SM, zarządzanie tymi kanałami oraz odpowiadanie na pytania i prośby klientów.
Poszukiwanie i nawiązywanie współpraca z influencerami.
Tworzenie materiałów foto, wideo oraz graficznych we współpracy z zespołem kreatywnym.
Planowanie, tworzenie i optymalizacja treści SM w celu zwiększenia świadomości marki.
Współtworzenie i zarządzanie treściami na stronie internetowej.
Przygotowanie materiałów marketingowych (banery, infografiki, plakaty) we współpracy z grafikami.
Tworzenie i realizacja planu marketingowego.
Pomoc w konfiguracji systemu MLM.
Nawiązywanie kontaktów z kanałami sprzedaży detalicznej.
Koordynowanie wysyłki paczek.

Miejsce pracy: Węgierska 35, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie
Pracodawca: DR. RIEGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący, angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • [Inne] : Wymagania: Doświadczenie w zarządzaniu kontami na platformach takich jak Facebook, Instagram, Tik-Tok, YouTube. Umiejętność tworzenia angażujących treści dopasowanych do specyfiki różnych platform SM. Znajomość planowania i realizacji kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Doświadczenie we współpracy z influencerami. Znajomość obsługi programów graficznych (np. Adob

Inne wymagania:
[Inne] : Wymagania: Doświadczenie w zarządzaniu kontami na platformach takich jak Facebook, Instagram, Tik-Tok, YouTube. Umiejętność tworzenia angażujących treści dopasowanych do specyfiki różnych platform SM. Znajomość planowania i realizacji kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Doświadczenie we współpracy z influencerami. Znajomość obsługi programów graficznych (np. Adob

Nr telefonu:
660504760

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
brutto

Źródło: CBOP

Dodano: 13.10.2024, 05:00
ID ogłoszenia: 25985