SPECJALISTA DS. TRANSPORTOWO-CELNYCH

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Znajomość języka
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
6 000 - 8 500 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1955

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 000 do 8 500 PLN
brutto

Zakres obowiązków:
Dokonywanie zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach celnych. Weryfikacja dokumentów z załadunku towarów w zakresie poprawności danych do dalszej odprawy towarów. Reprezentowanie firmy przed organami celnymi. Obsługa klientów oraz przewoźników w zakresie spraw celnych i realizacji przesyłek. Współpraca z urzedem celno-skarbowym w zakresie właściwego sporządzania dokumentacji. Kontrola upoważnień celnych. Wykształcenie średnie, minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku agent celny.
Aktualny wpis na listę agentów celnych. Umiejętność zarządzania czasem pracy w zespole. Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym. Praca w Nowym Sączu w ruchu ciągłym. Kontakt tel. 696508360 lub e-mail: [email protected] lub [email protected]

Miejsce pracy:
Jana Pawła II 23, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Pracodawca:
EKOFROST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • zawód: Agent celny (wymagany staż - lata: 1)
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Agent celny
  • Wykształcenie średnie, minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku agent celny. Aktualny wpis na listę agentów celnych. Umiejętność zarządzania czasem pracy w zespole. Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Inne wymagania:
Wykształcenie średnie, minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku agent celny. Aktualny wpis na listę agentów celnych. Umiejętność zarządzania czasem pracy w zespole. Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Osoba do kontaktu:
Dorota Dulak-Mikuła

Nr telefonu:
696508360

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Dodano: 16.10.2024, 16:40
ID ogłoszenia: 31322